ua  ru  en 
body butter image

Сучасна екологія, забруднене повітря, нові види захворювань - в наш час дуже важливо зберігати і підтримувати баланс сил в організмі, не ігнорувати симптоми і проводити профілактику захворювань. Лікарські та рослинні препарати допомагають не тільки впоратися із захворюванням, але і попередити його, зміцнити організм і відновити здоров'я.

Сьогодні фітотерапія - це унікальне поєднання новітніх технологій і стародавньої медицини. Рослинні препарати надають м'який цілющий вплив, і при правильному прийомі не мають побічних ефектів. Більше того, доведено, що фітопрепарати успішно борються з тими штамами мікроорганізмів, які набули стійкість до антибіотиків. Рослинні препарати впливають не тільки на симптоми хвороби, а і на причину виникнення, успішно лікуючи навіть хронічні захворювання. Вони посилюють імунітет людини, допомагаючи таким чином впоратися з хворобою за рахунок природних сил організму.

Кожен з рослинних препаратів виробництва компанії Меторг Фарм має природне походження, виготовляються з лікарських рослин, які вирощуються в екологічно чистих зонах, є багатокомпонентними і містять рослинні, тваринні і мінеральні елементи, що підсилюють цілющі властивості трав.

Крім фітопрепаратів, компанія Меторг Фарм розробляє і випускає на ринок лікарські препарати, ефективність яких клінічно доведена.

Бережіть і зміцнюйте своє здоров'я з Меторг Фарм!

Популярні продукти

АПРЕС

АПРЕС

Лікувально-профілактичний ефект препарату АПРЕС обумовлений комплексною дією лікарських та харчових рослин, що містять біологічно активні речовини... Детальніше..

ВІПРОСТЕН

ВИПРОСТЕН

Лікувально-профілактичний ефект препарату обумовлений комплексною дією лікарських та харчових рослин, що містять біологічно активні речовини... Детальніше..

СТРОМІЛ

СТРОМИЛ

Біологічно активні речовини: стероїдні та тритерпенові глікозиди, флавоноїди та ін. Поліфеноли, рослинні антибіотики, ефірні олії, гіркоти, полісахариди... Детальніше..

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef8239 #241013141837