ua  ru  en 
САНІЛІВ

САНІЛІВ

Лікувально-профілактичний ефект препарату обумовлений комплексною дією лікарських та харчових рослин, що містять біологічно активні речовини, серед яких:

тритерпенові і стероїдні (в т.ч. діосцін, тріллін, граціллін та ін.) глікозиди, полісахариди, ефірні олії, флавоноїди, слиз, ароматична гіркота, кумарини (в т.ч. дикумарол), рослинні антибіотики, ірідоіди, β-ситостерин , холін, таніни, полівітамінний комплекс (С, B1, B2, B6, P, E, D, каротиноїди), мікро- і макроелементи: K, Ca, Р, Mg, Fe, Mn, Zn, Cu, J, Se, Br, F.

Продукт являє собою фітокомпозицію для багаторівневої (в т.ч. на рівні клітини) детоксикації організму і відновлення функцій різних органів і систем.

Клінічні дослідження підтверджують ефективність САНІЛІВ в лікуванні хронічних і гострих гепатитів різної етіології.М'яку і, в той же час, виражену жовчогінну дію препарату в поєднанні з антиоксидантним, протизапальним, спазмолітичним ефектом дозволяє використовувати його навіть при важких ураженнях органів гепатобіліарної системи, в т. Ч., У комплексному лікуванні цирозу печінки.Продукт проявляє властивості гепатопротектора.Нормалізація функції печінки, жовчного міхура і кишківника сприяє зниженню рівня тригліцеридів і вільного холестерину крові.

САНІЛІВ регулює рівень гастроінтестинальних гормонів - каталізаторів синтезу всіх травних ферментів.У результаті відбувається нормалізація функції печінки, підшлункової залози, ферментної активності та кислотності шлункового соку, видільної функції кишківника, що є найважливішим чинником в процесі детоксикації організму, в лікуванні дисбактеріозу кишківника.Детоксикація організму відбувається і на глибинному та внутрішньоклітинному рівні - з організму виводяться солі важких металів, в т.ч., радіонукліди, відпрацьований холестерин та ін. токсини.

Відзначено регуляторний вплив препарату на всі ланки ендокринної системи - підшлункову, щитовидну залозу, наднирники, статеві залози та ін.

Кемпферол та інші флавоноїди САНІЛІВ проявляють сечогінну та гіпоазотемічну дію.

Імуномодулюючі властивості продукту обумовлені його благотворним впливом на стан гепатобіліарної системи, підшлункової залози і кишківника.

Продукт регулює апетит, обмінні процеси, сприяє нормалізації ваги.Благотворно впливає на стан шкіри, волосся, нігтів.Забезпечує антистрессорну дію, покращує сон.Нормалізує діяльність центральної нервової системи.Проявляє властивості полісорбента-детоксиканта.

Рекомендовано:

  • при захворювання печінки.
  • нормалізації стану гормональної системи,
  • нормалізації ліпідного (жирового) і водно-сольового обміну,
  • детоксикації організму,
  • зниження алергізації організму,

Склад: трава якорців (або кореневища з корінням Діоскора), плоди горобини, бузини чорної, кореневища аїру, квіти бузини, коріння солодки, спіруліна, трава сухоцвіту, буркуну, листя шавлії, пелюстки троянди.

Вживати:

По 1-2 капсули 2-3 рази на день за 30 хв.до їжі.Запивати 120-150 мл теплої води.

Протипоказання:

Вагітність, годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання та термін придатності при температурі від 0 до 25 ° С 24 міс.

Не є лікарським засобом.Без ГМО.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef8239 #241013141837