ua  ru  en 

Про нас

последние и лучшие новости искусства в мире

Компанія Меторг Фарм була створена в 2010 році і займається маркетингом і дистриб’юцією лікарських і фітопрепаратів.

Відомо, що здоров'я людей на пряму залежить від способу життя, який веде людина. Бувають випадки генетичної схильності до певних захворювань, але і в цих випадках від турботи про своє здоров'я залежить дуже багато.

Окремим напрямком діяльності компанії є розробка і випуск фітопрепаратів виключно на основі лікарських трав.

Фітопрепарати являють собою натуральні природні речовини, зібрані в концентрованому вигляді. В основу фітопрепаратів закладена  сировина рослинного і мінерального походження, яка має лікувальні властивості.

Оптимальне поєднання рослин в фітопрепаратах компанії Меторг Фарм, враховує як наявність природних біологічно - активних речовин (БАР), так і їх можливу взаємодію, що дозволило отримати високий лікувальний ефект при дозуваннях, значно нижче прийнятих у медицині.

Фітопрепарати одночасно очищають організм на всіх рівнях, включаючи клітинний і субклітинний, в той же час - наповнюють клітину необхідними біологічно активними речовинами і захищають мітохондрії клітин від проникнення токсинів всередину клітини, реставруючи її стінки. Такий механізм впливу прискорює процес одужання організму, так як в  його основі лежать природні процеси.

Бережіть і зміцнюйте своє здоров'я з Меторг Фарм!

 

Качественная укладка линолеума или как сделать правильно прикатку линолиума
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef8239 #241013141837